Prisboka › Leksikon
Maiskorn 3x198g eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,90 (38,55 per kg) Maiskorn 3x198g Eldorado
- Rema 1000 — 24,90 (41,92 per kg) MAISKORN 3PK 3X198G R
- Oda — 35,50 (59,76 per kg) R Maiskorn 3x198 g 594 g
- Meny — 41,50 (69,87 per kg) Maiskorn 3x198g Eldorado
Prisforskjellen er 18,60 mellom Kiwi og Meny — 81 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka