Prisboka › Leksikon
Mandelkake daim almondy
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 75,90 (199,74 per kg) Mandelkake Daim 380g Almondy
- Oda — 107,40 (282,63 per kg) Almondy Mandelkake Daim 380 g
- Meny — 115,- (302,63 per kg) Mandelkake Daim 380g Almondy
Prisforskjellen er 39,10 mellom Kiwi og Meny — 52 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka