Prisboka › Leksikon
Apetina cheddar og mozzarella
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 31,04 (155,20 per kg) Apetina Cheddar og mozzarella 200 g
- Kiwi — 35,90 (179,50 per kg) Cheddar&Mozzarella 200g Apetina
- Rema 1000 — 38,50 (192,50 per kg) APETINA CHEDDAR & MOZZARELLA 200G
- Meny — 43,90 (219,50 per kg) Cheddar&Mozzarella 200g Apetina
Prisforskjellen er 12,86 mellom Oda og Meny — 41 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka