Prisboka › Leksikon
Appelsinjuice first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 9,50 (9,50 per l) APPELSINJUICE 1L
- Kiwi — 15,90 (7,95 per l) Appelsinjuice 2l First Price
- Meny — 22,90 (11,45 per l) Appelsinjuice 2l First Price
- Oda — 40,10 (26,73 per l) R Appelsinjuice 1,5 l
Prisforskjellen er 30,60 mellom Rema 1000 og Oda — 322 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Appelsinjuice, ferskpresset — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 37 kcal (155 kJ)
- Fett — 0,2 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 8,1 g
- herav sukkerarter — 8,1 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,6 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.