Prisboka › Leksikon
Nora aprikoskompott
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 19,20 (42,20 per kg) NORA APRIKOSKOMPOTT 455G
- Kiwi — 19,90 (43,74 per kg) Aprikoskompott 455g Nora
- Oda — 32,90 (72,31 per kg) NORA Aprikoskompott 455 g
- Meny — 36,90 (81,10 per kg) Aprikoskompott 455g Nora
Prisforskjellen er 17,70 mellom Rema 1000 og Meny — 92 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka