Prisboka › Leksikon
Aspargesbønner r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 14,90 (49,67 per kg) ASPARGESBØNNER 300G R
- Kiwi — 14,90 (49,67 per kg) Aspargesbønner 300g Eldorado
- Oda — 23,- (76,67 per kg) Aspargesbønner 300 g
- Meny — 23,90 (79,67 per kg) Aspargesbønner 300g Eldorado
Prisforskjellen er 9,- mellom Rema 1000 og Meny — 60 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Aspargesbønner, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 27 kcal (114 kJ)
- Fett — 0,1 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 3,4 g
- herav sukkerarter — 2,4 g
- herav stivelse — 1,0 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 1,7 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.