Prisboka › Leksikon
Bakepulver freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,90 (91,60 per kg) Bakepulver 250g Freia
- Oda — 34,60 (138,40 per kg) FREIA Bakepulver 250 g
- Meny — 38,90 (155,60 per kg) Bakepulver 250g Freia
Prisforskjellen er 16,- mellom Kiwi og Meny — 70 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Bakepulver — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 172 kcal (731 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 37,8 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 37,8 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 5,2 g
- Salt (NaCl) — 29,5 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.