Prisboka › Leksikon
Bambusskudd r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 12,70 (55,95 per kg) BAMBUSSKUDD 227G R
- Kiwi — 13,90 (61,23 per kg) Bambusskudd 227g Eldorado
- Meny — 15,90 (70,04 per kg) Bambusskudd 227g Eldorado
Prisforskjellen er 3,20 mellom Rema 1000 og Meny — 25 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Bambusskudd, hermetisk — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 14 kcal (58 kJ)
- Fett — 0,2 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 0,7 g
- herav sukkerarter — 0,7 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 1,5 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.