Prisboka › Leksikon
Bbq sauce original r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 20,- (60,61 per kg) BBQ SAUCE ORIGINAL 330G R
- Oda — 27,90 (84,55 per kg) R Original BBQ Sauce 330 g
- Kiwi — 36,80 (72,16 per kg) BBQ SAUCE ORIGINAL 510G
Prisforskjellen er 16,80 mellom Rema 1000 og Kiwi — 84 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka