Prisboka › Leksikon
Ben & jerry's cookie dough
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 94,10 (202,37 per l) Ben & Jerry's Cookie dough 465 ml
- Kiwi — 94,90 (204,09 per l) Ben&Jerry's Cookie Dough 465ml
- Meny — 99,- (212,90 per l) Ben&Jerry's Cookie Dough 465ml
Prisforskjellen er 4,90 mellom Oda og Meny — 5 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka