Prisboka › Leksikon
Fiskesuppe bergensk toro
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 16,25 (191,18 per kg) Fiskesuppe Bergensk 85g Toro
- Oda — 23,70 (278,82 per kg) Toro Bergensk fiskesuppe 85 g
- Kiwi — 24,40 (301,23 per kg) Fiskesuppe Bergensk 81g Toro
- Rema 1000 — 25,90 BERGENSK FISKESUPPE TORO
Prisforskjellen er 9,65 mellom Meny og Rema 1000 — 59 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka