Prisboka › Leksikon
Strøssel blandet dr.oetker
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 31,90 (265,83 per kg) Strøssel Blandet 120g Dr.Oetker
- Oda — 38,70 (322,50 per kg) Dr. Oetker Blandet strøssel 120 g
- Meny — 44,90 (374,17 per kg) Strøssel Blandet 120g Dr.Oetker
Prisforskjellen er 13,- mellom Kiwi og Meny — 41 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka