Prisboka › Leksikon
Bog
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 47,90 (122,82 per kg) BOG 390G
- Kiwi — 47,90 (122,82 per kg) Bog 390g Gilde
- Oda — 73,20 (187,69 per kg) Gilde Bog 390 g
- Meny — 79,90 (204,87 per kg) Bog 390g Gilde
Prisforskjellen er 32,- mellom Rema 1000 og Meny — 67 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka