Prisboka › Leksikon
Pasta bolognese findus
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 57,50 (95,83 per kg) Pasta Bolognese 600g Findus
- Oda — 61,50 (102,50 per kg) FINDUS Pasta Bolognese 600 g
- Meny — 69,90 (116,50 per kg) Pasta Bolognese 600g Findus
Prisforskjellen er 12,40 mellom Kiwi og Meny — 22 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Pasta bolognese — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 109 kcal (458 kJ)
- Fett — 3,7 g
- herav mettede fettsyrer — 1,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 1,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,6 g
- Karbohydrat — 12,4 g
- herav sukkerarter — 1,6 g
- herav stivelse — 10,8 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 5,9 g
- Salt (NaCl) — 0,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.