Prisboka › Leksikon
Sandwich brunost wasa
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 9,40 (261,11 per kg) Sandwich Brunost 36g Wasa
- Oda — 11,40 (316,67 per kg) Wasa Sandwich Brunost 36 g
- Meny — 12,90 (358,33 per kg) Sandwich Brunost 36g Wasa
Prisforskjellen er 3,50 mellom Kiwi og Meny — 37 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka