Prisboka › Leksikon
Carlsberg pilsner flaske
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 33,90 (102,73 per l) CARLSBERG PILSNER 0,33L FLASKE
- Kiwi — 34,20 (103,64 per l) Carlsberg Pilsner 0,33l flaske
- Meny — 44,90 (136,06 per l) Carlsberg Pilsner 0,33l flaske
Prisforskjellen er 11,- mellom Rema 1000 og Meny — 32 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka