Prisboka › Leksikon
Couscous r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 22,40 (44,80 per kg) COUSCOUS 500G R
- Kiwi — 22,40 (44,80 per kg) Couscous 500g Eldorado
- Oda — 26,20 (52,40 per kg) R Couscous 500 g
- Meny — 26,90 (53,80 per kg) Couscous 500g Eldorado
Prisforskjellen er 4,50 mellom Rema 1000 og Meny — 20 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka