Prisboka › Leksikon
Delfia kokosfett
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 34,70 (138,80 per kg) Delfia Kokosfett 250g
- Oda — 45,40 (181,60 per kg) Delfia Kokosfett 250 g
- Meny — 49,90 (199,60 per kg) Delfia Kokosfett 250g
Prisforskjellen er 15,20 mellom Kiwi og Meny — 44 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kokosfett, Delfia — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 900 kcal (3700 kJ)
- Fett — 100,0 g
- herav mettede fettsyrer — 95,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.