Prisboka › Leksikon
Ristorante pizza diavola dr. oetker
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 48,90 (139,71 per kg) Ristorante Pizza Diavola 350g Dr. Oetker
- Meny — 64,90 (185,43 per kg) Ristorante Pizza Diavola 350g Dr. Oetker
- Oda — 68,50 (195,71 per kg) Dr. Oetker Pizza Ristorante Diavola 350 g
Prisforskjellen er 19,60 mellom Kiwi og Oda — 40 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka