Prisboka › Leksikon
Eddik klar idun
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,90 (33,17 per l) Eddik 7% Klar 0,6l Idun
- Rema 1000 — 19,90 EDDIK 7% KLAR IDUN
- Oda — 24,80 (41,33 per l) Idun Eddik 7% Klar 0,6 l
- Meny — 26,90 (44,83 per l) Eddik 7% Klar 0,6l Idun
Prisforskjellen er 7,- mellom Kiwi og Meny — 35 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka