Prisboka › Leksikon
Eggnudler r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 12,80 (51,20 per kg) EGGNUDLER 250G R
- Kiwi — 13,90 (55,60 per kg) Eggnudler 250g Eldorado
- Oda — 16,40 (65,60 per kg) R Eggnudler 250 g
- Meny — 59,90 (59,90 per kg) Eggnudler 1kg Eldorado
Prisforskjellen er 47,10 mellom Rema 1000 og Meny — 368 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka