Prisboka › Leksikon
Eplejuice first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 8,- (8,- per l) EPLEJUICE PRIMA 1L
- Kiwi — 13,90 (6,95 per l) Eplejuice 2l First Price
- Meny — 25,90 (12,95 per l) Eplejuice 2l First Price
- Oda — 35,50 (23,67 per l) R Eplejuice 1,5 l
Prisforskjellen er 27,50 mellom Rema 1000 og Oda — 344 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Eplejuice, most — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 42 kcal (180 kJ)
- Fett — 0,1 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 10,2 g
- herav sukkerarter — 10,2 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,3 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.