Prisboka › Leksikon
Erter&gulrøtter r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 15,40 (37,56 per kg) ERTER&GULRØTTER 410G R
- Kiwi — 15,40 (37,56 per kg) Erter&Gulrøtter 410g Eldorado
- Oda — 23,90 (61,28 per kg) R Erter og gulrøtter 390 g
- Meny — 27,90 (68,05 per kg) Erter&Gulrøtter 410g Eldorado
Prisforskjellen er 12,50 mellom Rema 1000 og Meny — 81 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka