Prisboka › Melkesjokolade › Melkesjokolade eventyr freia
Melkesjokolade eventyr freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 8,33 (347,08 per kg) Melkesjokolade Eventyr 24g Freia
- Kiwi — 9,90 (412,50 per kg) Melkesjokolade Eventyr 24g Freia
- Oda — 10,90 (454,17 per kg) FREIA Melkesjokolade Eventyr 24 g
Prisforskjellen er 2,57 mellom Meny og Oda — 31 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster melkesjokolade?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Sjokolade, melkesjokolade — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 541 kcal (2256 kJ)
- Fett — 32,3 g
- herav mettede fettsyrer — 19,9 g
- herav enumettede fettsyrer — 9,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,3 g
- Karbohydrat — 53,1 g
- herav sukkerarter — 52,4 g
- herav stivelse — 0,7 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 8,1 g
- Salt (NaCl) — 0,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.