Prisboka › Leksikon
Pommes express eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 16,75 (37,22 per kg) Pommes Express Eldorado
- Rema 1000 — 24,90 (55,33 per kg) POMMES EXPRESS 450G R
- Kiwi — 24,90 (55,33 per kg) Pommes Express 450g Eldorado
- Oda — 31,70 (70,44 per kg) R Pommes Express 450 g
Prisforskjellen er 14,95 mellom Meny og Oda — 89 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka