Prisboka › Leksikon
Pommes family eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 56,90 (31,61 per kg) Pommes Family 1,8kg Eldorado
- Rema 1000 — 60,40 (33,56 per kg) POMMES FAMILY 1800G R
- Meny — 86,- (47,78 per kg) Pommes Family 1,8kg Eldorado
Prisforskjellen er 29,10 mellom Kiwi og Meny — 51 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka