Prisboka › Leksikon
Iste fersken eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 18,90 (12,60 per l) Iste Fersken 1,5l Eldorado
- Oda — 25,30 (16,87 per l) R Iste Fersken 1,5 l
- Meny — 28,90 (19,27 per l) Iste Fersken 1,5l Eldorado
Prisforskjellen er 10,- mellom Kiwi og Meny — 53 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Iste, fersken, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 29 kcal (124 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 7,3 g
- herav sukkerarter — 7,3 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.