Prisboka › Leksikon
Fiskeburger helsprø lofoten
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 55,23 (153,42 per kg) Fiskeburger Helsprø 360g Lofoten
- Kiwi — 62,90 (174,72 per kg) Fiskeburger Helsprø 360g Lofoten
- Oda — 73,20 (203,33 per kg) Lofoten Helsprø fiskeburger 360 g
Prisforskjellen er 17,97 mellom Meny og Oda — 33 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka