Prisboka › Leksikon
Fiskekaker hjemmelagde lofoten
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 73,90 (164,22 per kg) Fiskekaker Hjemmelagde 450g Lofoten
- Oda — 94,80 (210,67 per kg) Lofoten Hjemmelagde fiskekaker 60%, 7 Stk 450 g
- Meny — 119,- (264,44 per kg) Fiskekaker Hjemmelagde 450g Lofoten
Prisforskjellen er 45,10 mellom Kiwi og Meny — 61 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka