Prisboka › Pasta › Pasta m/ost&skinkesaus fjordland
Pasta m/ost&skinkesaus fjordland
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 45,90 (131,14 per kg) Pasta m/Ost&Skinkesaus 350g Fjordland
- Oda — 53,40 (152,57 per kg) Fjordland Pasta med ost- og skinkesaus 350 g
- Meny — 63,50 (181,43 per kg) Pasta m/Ost&Skinkesaus 350g Fjordland
Prisforskjellen er 17,60 mellom Kiwi og Meny — 38 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster pasta?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Pasta, fersk med ost, ravioli, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 273 kcal (1146 kJ)
- Fett — 9,2 g
- herav mettede fettsyrer — 3,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 2,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 2,6 g
- Karbohydrat — 37,4 g
- herav sukkerarter — 1,4 g
- herav stivelse — 36,0 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 8,7 g
- Salt (NaCl) — 1,4 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.