Prisboka › Leksikon
Rømmegrøt fjordland
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 28,40 RØMMEGRØT TINE/FJORDLAND
- Kiwi — 55,90 (69,88 per kg) Rømmegrøt 800g Fjordland
- Meny — 279,- (69,75 per kg) Rømmegrøt 4kg Fjordland
- Oda — 285,- (71,25 per kg) Fjordland Rømmegrøt 4 kg
Prisforskjellen er 256,60 mellom Rema 1000 og Oda — 904 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rømmegrøt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 204 kcal (849 kJ)
- Fett — 15,1 g
- herav mettede fettsyrer — 9,5 g
- herav enumettede fettsyrer — 3,6 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,5 g
- Karbohydrat — 12,4 g
- herav sukkerarter — 3,8 g
- herav stivelse — 8,6 g
- Kostfiber — 0,6 g
- Protein — 4,4 g
- Salt (NaCl) — 0,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.