Prisboka › Leksikon
Tine fløtemysost lettere skivet
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 20,10 (154,62 per kg) TINE Fløtemysost lettere Skivet 130 g
- Kiwi — 21,40 (164,62 per kg) Fløtemysost Lettere skivet 130g Tine
- Meny — 23,90 (183,85 per kg) Fløtemysost Lettere skivet 130g Tine
Prisforskjellen er 3,80 mellom Oda og Meny — 19 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka