Prisboka › Leksikon
Vita hjertego¿ flytende margarin
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 35,30 (70,60 per l) VITA HJERTEGO¿ FLYTENDE MARGARIN 500ML
- Kiwi — 36,40 (72,80 per l) Margarin Flytende 500ml Vita Hjertego
- Meny — 45,20 (86,92 per l) Margarin Flytende 520ml Vita Hjertego
Prisforskjellen er 9,90 mellom Rema 1000 og Meny — 28 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Margarin, Vita Hjertego´, flytende — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 724 kcal (2977 kJ)
- Fett — 80,0 g
- herav mettede fettsyrer — 7,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 41,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 27,0 g
- Karbohydrat — 0,5 g
- herav sukkerarter — 0,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,5 g
- Salt (NaCl) — 1,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.