Prisboka › Leksikon
Regia kakao original freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 37,90 (145,77 per kg) Regia Kakao Original 260g Freia
- Oda — 67,50 (259,62 per kg) FREIA Regia Kakao Original 260 g
- Meny — 79,90 (307,31 per kg) Regia Kakao Original 260g Freia
Prisforskjellen er 42,- mellom Kiwi og Meny — 111 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka