Prisboka › Melkesjokolade › Melkesjokolade kvikk lunsj freia
Melkesjokolade kvikk lunsj freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 34,93 (174,65 per kg) Melkesjokolade Kvikk Lunsj 200g Freia
- Kiwi — 39,90 (199,50 per kg) Melkesjokolade Kvikk Lunsj 200g Freia
- Oda — 49,90 (249,50 per kg) FREIA Kvikk Lunsj melkesjokolade 200 g
Prisforskjellen er 14,97 mellom Meny og Oda — 43 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster melkesjokolade?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka