Prisboka › Leksikon
Non stop freia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,60 (164,44 per kg) Non Stop 180g Freia
- Meny — 33,53 (223,53 per kg) Non Stop 150g Freia
- Oda — 46,40 (309,33 per kg) FREIA Non Stop 150 g
Prisforskjellen er 16,80 mellom Kiwi og Oda — 57 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka