Prisboka › Leksikon
Pommes frites r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 36,90 (30,75 per kg) POMMES FRITES 1200G R
- Kiwi — 36,90 (30,75 per kg) Pommes Frites 1,2kg First Price
- Meny — 39,90 (33,25 per kg) Pommes Frites 1,2kg First Price
Prisforskjellen er 3,- mellom Rema 1000 og Meny — 8 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Pommes frites, gatekjøkken — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 316 kcal (1320 kJ)
- Fett — 16,2 g
- herav mettede fettsyrer — 1,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 8,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 6,2 g
- Karbohydrat — 36,5 g
- herav sukkerarter — 3,6 g
- herav stivelse — 32,9 g
- Kostfiber — 4,0 g
- Protein — 4,3 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.