Prisboka › Leksikon
Frøloff lettstekt eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 31,90 (47,61 per kg) Frøloff Lettstekt 670g Eldorado
- Rema 1000 — 34,90 (52,09 per kg) FRØLOFF LETTSTEKT 670G R
- Oda — 44,10 (65,82 per kg) R Frøloff, Lettstekt 670 g
- Meny — 45,90 (68,51 per kg) Frøloff Lettstekt 670g Eldorado
Prisforskjellen er 14,- mellom Kiwi og Meny — 44 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka