Prisboka › Brød › Polarbrød fullkorn
Polarbrød fullkorn
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 37,90 (84,22 per kg) Polarbrød Fullkorn 12stk 450g
- Oda — 39,90 (88,67 per kg) Polarbrød Fullkorn 12 stk 450 g
- Meny — 53,- (88,33 per kg) Polarbrød Fullkorn 16stk 600g
Prisforskjellen er 15,10 mellom Kiwi og Meny — 40 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster brød?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Polarbrød, hvete — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 314 kcal (1325 kJ)
- Fett — 5,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,5 g
- herav enumettede fettsyrer — 2,5 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,7 g
- Karbohydrat — 55,7 g
- herav sukkerarter — 5,4 g
- herav stivelse — 50,4 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 9,6 g
- Salt (NaCl) — 0,7 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.