Prisboka › Leksikon
Melblanding lys glutenfri toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 39,40 (105,07 per kg) Melblanding Lys glutenfri 375g Toro
- Oda — 46,40 (128,18 per kg) Toro Glutenfri melblanding Lys 362 g
- Meny — 54,90 (146,40 per kg) Melblanding Lys glutenfri 375g Toro
Prisforskjellen er 15,50 mellom Kiwi og Meny — 39 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka