Prisboka › Leksikon
Tomatsuppe glutenfri toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 18,90 (258,90 per kg) Tomatsuppe glutenfri 73g Toro
- Oda — 20,40 (279,45 per kg) Toro Glutenfri tomatsuppe 73 g
- Meny — 24,90 (341,10 per kg) Tomatsuppe glutenfri 73g Toro
Prisforskjellen er 6,- mellom Kiwi og Meny — 32 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka