Prisboka › Leksikon
Grana padano eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 54,90 (274,50 per kg) Grana Padano 200g Eldorado
- Rema 1000 — 57,90 (289,50 per kg) GRANA PADANO 200G
- Meny — 69,90 (349,50 per kg) Grana Padano 200g Eldorado
Prisforskjellen er 15,- mellom Kiwi og Meny — 27 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Grana padano, ost — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 369 kcal (1536 kJ)
- Fett — 26,9 g
- herav mettede fettsyrer — 17,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 6,9 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,0 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 31,8 g
- Salt (NaCl) — 1,3 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.