Prisboka › Potetmos og potetsalat › Potetmos m/gressløk mills
Potetmos m/gressløk mills
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 11,90 (132,22 per kg) Potetmos m/Gressløk 90g Mills
- Rema 1000 — 12,90 POTETMOS M/GRESSLØK
- Oda — 18,20 (202,22 per kg) Mills Potetmos med gressløk 90 g
- Meny — 19,90 (221,11 per kg) Potetmos m/Gressløk 90g Mills
Prisforskjellen er 8,- mellom Kiwi og Meny — 67 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster potetmos og potetsalat?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Gressløk, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 26 kcal (108 kJ)
- Fett — 0,4 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,4 g
- Karbohydrat — 1,3 g
- herav sukkerarter — 1,3 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 2,7 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.