Prisboka › Leksikon
Grove rundstykker hatting
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 31,40 (52,33 per kg) Grove Rundstykker 600g Hatting
- Oda — 44,90 (74,83 per kg) Hatting Grove rundstykker 10 stk 600 g
- Meny — 64,90 (108,17 per kg) Grove Rundstykker 600g Hatting
Prisforskjellen er 33,50 mellom Kiwi og Meny — 107 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rundstykke, grovt, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 257 kcal (1082 kJ)
- Fett — 5,1 g
- herav mettede fettsyrer — 1,8 g
- herav enumettede fettsyrer — 1,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,3 g
- Karbohydrat — 42,1 g
- herav sukkerarter — 0,3 g
- herav stivelse — 41,9 g
- Kostfiber — 5,0 g
- Protein — 8,2 g
- Salt (NaCl) — 0,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.