Prisboka › Leksikon
Meksikansk gryte toro
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 22,45 (135,24 per kg) Meksikansk Gryte 166g Toro
- Kiwi — 22,80 (120,63 per kg) Meksikansk Gryte 189g Toro
- Rema 1000 — 24,90 MEKSIKANSK GRYTE TORO
- Oda — 49,90 (272,68 per kg) Toro Meksikansk gryte 183 g
Prisforskjellen er 27,45 mellom Meny og Oda — 122 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka