Prisboka › Leksikon
Tomater hakkede m/hvitløk eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 13,40 (34,36 per kg) Tomater Hakkede m/Hvitløk 390g Eldorado
- Oda — 14,40 (36,92 per kg) R Hakkede tomater Med hvitløk 390 g
- Meny — 15,90 (40,77 per kg) Tomater Hakkede m/Hvitløk 390g Eldorado
Prisforskjellen er 2,50 mellom Kiwi og Meny — 19 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka