Prisboka › Leksikon
Hamburgerdressing idun
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 16,90 (35,96 per kg) Hamburgerdressing 470g Idun
- Rema 1000 — 18,20 HAMBURGERDRESSING IDUN
- Oda — 35,60 (79,11 per kg) Idun Hamburgerdressing 450 g
- Meny — 39,90 (84,89 per kg) Hamburgerdressing 470g Idun
Prisforskjellen er 23,- mellom Kiwi og Meny — 136 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Hamburger, enkel, med brød, dressing mv, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 238 kcal (1003 kJ)
- Fett — 8,1 g
- herav mettede fettsyrer — 2,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 4,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,5 g
- Karbohydrat — 25,2 g
- herav sukkerarter — 2,7 g
- herav stivelse — 22,6 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 15,4 g
- Salt (NaCl) — 0,4 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.