Prisboka › Leksikon
Havregryn lettkokte urkraft
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 18,50 (15,42 per kg) Havregryn Lettkokte 1,2kg Urkraft
- Oda — 21,90 (18,25 per kg) Urkraft Lettkokte Havregryn 1,2 kg
- Meny — 28,90 (24,08 per kg) Havregryn Lettkokte 1,2kg Urkraft
Prisforskjellen er 10,40 mellom Kiwi og Meny — 56 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka