Prisboka › Leksikon
Sørlandschips havsalt
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,90 (99,50 per kg) Sørlandschips Havsalt 200g
- Meny — 19,90 (102,05 per kg) Sørlandschips Havsalt 195g
- Oda — 29,90 (157,37 per kg) Sørlandschips Havsalt 190 g
Prisforskjellen er 10,- mellom Kiwi og Oda — 50 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Havsalt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 0 kcal (0 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 94,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.