Prisboka › Potetmos og potetsalat › Mandelpotetstappe hoff
Mandelpotetstappe hoff
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 40,40 (80,80 per kg) Mandelpotetstappe 500g Hoff
- Oda — 41,28 (82,56 per kg) HOFF Mandelpotetstappe 500 g
- Meny — 56,90 (113,80 per kg) Mandelpotetstappe 500g Hoff
Prisforskjellen er 16,50 mellom Kiwi og Meny — 41 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster potetmos og potetsalat?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka